پایا چوب | Payachoob - اخبار ورزشی
شما اینجا هستید: صفحه اصلیاخبار ورزشی


جام قهرمانی در دستان تنیسورهای پایا چوب تبریز

 

 

تیم پایا چوب تبریز عنوان قهرمانی ششمین دوره رقابت های جام حذفی را بدست آورد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: ششمین دوره رقابت های تنیس جام حذفی بانوان که با حضور ۲۴ تیم و به مدت یک هفته به میزبانی جزیره کیش برگزار شد و در نهایت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. 

در دیدار فینال این مرحله تنیسورهای دو تیم ام تی ای الف تهران و پایا چوب تبریز برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت نماینده آذربایجان شرقی موفق شد با پیروزی مقابل حریف خود صاحب عنوان قهرمانی شود. 

با برگزاری این دیدار و در نخستین دیدار بخش انفرادی صدف صادق وزیری با نتیجه ( ۲-۶ و ۱-۶) مقابل جاسمین خوشابه به برتری رسید و در دومین بازی فینال غزل پاک باطن با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶ ) غزاله ترکمن را مغلوب کرد تا این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود پایا چوب تبریز به پایان برسد.

به این ترتیب تیم های پایا چوب تبریز و ام تی ای الف تهران عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی را کسب کردند و ام تی ای ( الف) تهران و ام تی ای (ب) تهران مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مهر افزا منهوچهری نائب رئیس بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور ، محسن خداپرست دبیر سازمان لیگ و فرناز فصیحی سرمربی تیم ملی برگزار و با اهداء جام از تیم های برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها تیم های بیمه آسیای کرمان، پرسیاتور شیراز، کافه تنیس امیر کلا، کارمانیای کرمان ، سلیم شاهرود، فجر کیش، آرام الماس بهفر ب تهران، برزین یزد، ام تی ای الف تهران، هیئت تنیس ایلام ، سناتور اصفهان، آسمان تهران، کلار پویای کرج، سیلیس کیش، بانیان نمای مبنای تهران، میس کیک اصفهان، آرام الماس بهفر الف تهران، پارتاک اصفهان، ناتوریای تهران، سیمرغ گیلان، پایا چوب تبریز ، پالایش نفت آبادان ، شهید عابدینی قزوین و ام تی ای تهران حضور داشتند .

این مسابقات از ۲ لغایت ۸ بهمن ماه سال جاری به میزبانی جزیره کیش برگزار شد .

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سحر حاج میرزایی بود و آیلا خوئی، پارمیس نوایی، الهام احمدی ، زینب سادات حسینی و زرین میر حسینی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

 

 

قول قهرمانی را از پیش داده بودیم

 

سرپرست تیم تنیس پایا چوب تبریز با ابراز رضایت از عملکرد تنیسورهای تیم گفت: تیم ما با نمایش بازیهای قابل قبول عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کرد.

رقیه مقدم پور سرپرست تیم تنیس پایا چوب تبریز پس از کسب عنوان قهرمانی در ششمین دوره مسابقات جام حذفی بانوان گفت: رقابت های تنیس جام حذفی تنیس بانوان در حالی به مدت یک هفته و به میزبانی جزیره کیش برگزار شد که پس از رسیدن به فینال و با برتری مقابل ام تی ای (الف) تهران جام قهرمانی را از آن خود کردیم . 

در این دوره از رقابت ها ۲۴ تیم حضور داشتند و در نهایت تیم ما به همراه ام تی ای (الف) تهران جواز حضور در فینال بازیها را بدست آورد. در نخستین دیدار این مرحله صدف صادق وزیری با نتیجه ( ۲-۶ و ۱-۶) مقابل جاسمین خوشابه به برتری رسید و در دومین بازی فینال غزل پاک باطن با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶ ) غزاله ترکمن را مغلوب کرد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم ما به پایان برسد. 

وی افزود: خوشبختانه تیم ما پس از قهرمانی در رقابت های لیگ برتر عنوان قهرمانی جام حذفی را نیز از آن خود کرد و به هدفی که از ابتدا به دنبال آن بودیم دست یافتیم . این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و حضور جوانان با انگیزه برای کسب بهترین عنوان جای خوشحالی داشت .

مقدم پور ادامه داد: بانوان تنیسور برای رسیدن به جایگاههای بالاتر نیاز به جذب حامیان مالی دارند و امیدوارم این مشکل با حمایت هر چه بیشتر از سوی مسئولان برطرف شود و آنها به راحتی در مسابقات حضور پیدا کنند. 

مقدم پور در پایان خاطر نشان کرد: ما در نظر داریم سال آینده برای تقویت هر چه بیشتر تیم چند بازیکن خارجی را برای حضور در رقابت های لیگ برتر در اختیار بگیریم. 

 

 

پایا چوب تبریز قهرمان شد

 

 

رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان با قهرمانی تیم پایا چوب تبریز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس : آخرین روز رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش بانوان با برگزاری دو دیدار پیگیری شد تا تکلیف تیمهای برتر مشخص شود.

در نخستین دیدار این رقابت ها ، پایا چوب تبریز با نتیجه ۳ بر صفر آلو سار ساری را شکست داد و در دومین بازی تیم آرمان الماس تهران با نتیجه ۲ بر یک هیئت تنیس بابل را برد تا پرونده لیگ برتر بانوان بسته شود .

به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها در نهایت پایا چوب تبریز در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد ، هیئت تنیس بابل عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کرد و آلمان الماس تهران نیز سم شد. تیم های سیمرغ گیلان و آلو سار ساری نیز عناوین چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مهر افزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان و فریبا سفید باف سرداور بازیها برگزا شد و در پایان با اهداء جام به تیمهای برتر پرونده این دوره از رقابت ها بسته شد.

در این دوره از مسابقات تیم های هیئت تنیس بابل ، پایا چوب تبریز ، شرکت ساختمانی آلوسار ، آرمان الماس آریا و سیمرغ گیلان حضور دارشتند و به مدت یک هفته در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

یاد آور می شود: سرداوری رقابت های لیگ برتر بر عهده فریبا سفید باف بود و شبنم کمالی، اکرم کامیاب، زرین میر حسینی و یکتا صبایی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

 

 

 

 

پرونده رقابت های لیگ برتر بسته می شود / آخرین تلاش برای کسب جام

 

 

مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان امروز با معرفی تیمهای برتر به پایان می رسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد و تنیسورها با برگزاری دو دیدار به مصاف یکدیگر رفتند.

در نخستین دیدار روز سوم بازیها ، هیئت تنیس بابل از سد سیمرغ گیلان عبور کرد و در دومین مسابقه آرمان الماس آریا مقابل آلو سار ساری به برتری رسید که نتایج زیر بدست آمد:

سیمرغ گیلان – هیئت تنیس بابل

۳ بر صفر هیئت تنیس بابل 

انفرادی اول : جاسمین خوشابه – سارا آزاد دوست ( ۳-۶ و ۲-۶ سارا آزاد دوست از تیم هیئت تنیس بابل )

انفرادی دوم : آسیه نوید طالمی – ثمن قیومی ( ۱-۶ و ۰-۶ ثمن قیومی از تیم هیئت تنیس بابل )

دو نفره: جاسمین خوشابه – آسیه نوید طالمی و سارا آزاد دوست – ثمن قیومی ( ۰-۱ استراحت سارا آزاد دوست – ثمن قیومی از تیم هیئت تنیس بابل )

آرمان الماس آریا – آلو سار ساری

۳ بر صفر آرمان الماس آریا 

انفرادی اول : کیمیا اسبقی پور – الهه قوپرانلو  ( ۰-۶ و ۱-۶ کیمیا اسبقی پور از تیم آرمان الماس آریا )

انفرادی دوم :نیلوفر قاسمعلی پور – ترمه درویش ( ۱-۶ و ۱-۶ ترمه درویش از تیم آرمان الماس آریا )

دو نفره:نیلوفر قاسمعلی پور – کیمیا اسبقی پور و الهه قوپرانلو – ترمه درویش ( ۱-۱ استراحت نیلوفر قاسمعلی پور – کیمیا اسبقی پور از تیم آرمان الماس آریا )

در آخرین روز بازیها آلو سار ساری به مصاف پایا چوب تبریز می رود و هیئت تنیس بابل با  آرمان الماس آریا مسابقه می دهد.

در این دوره از رقابت ها تیم های هیئت تنیس بابل ، پایا چوب تبریز ، شرکت ساختمانی آلوسار ، آرمان الماس آریا و سیمرغ گیلان حضور دارند و به مدت یک هفته در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

این مسابقات از ۲۶ لغایت ۲۹ شهریور ماه در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده فریبا سفید باف است و شبنم کمالی، اکرم کامیاب، زرین میر حسینی، یکتا صبایی و آزیتا محبوبیان امر قضاوت را بر عهده دارند.

یاد آور می شود : دور رفت رقابت های لیگ برتر بانوان که به میزبانی هیئت تنیس بابل برگزار شده بود با قهرمانی تیم پایا چوب تبریز به پایان رسید.

 

 

 

 

پایا چوب تبریز قهرمان مسابقات تنیس بانوان کشورشد

 

 

 

تیم پایا چوب تبریز عنوان قهرمانی رقابت های جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های تنیس جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی المپیک کیش و

با حضور ۳۲ تیم برگزار شد و در نهایت پایا چوب تبریز موفق شد با پیروزی مقابل حریف خود از اصفهان جام قهرمانی را از آن خود کند.

این دیدار مابین خانه تنیس ملل و پایا چوب تبریز برگزار شد که در نخستین دیدار بخش انفرادی غزل پاک باطن از پایا چوب تبریز با نتیجه (۰-۶ و ۳-۶ ) صبا نجفی از خانه تنیس ملل را برد و در دومین بازی بخش انفرادی غزاله ترکمن با نتیجه ( ۰-۶ و ۳-۶ ) از صدف صادق وزیری شکست خورد و در بازی دو نفره نیز تیم پایا چوب تبریز با ترکیب غزاله ترکمن – غزل پاک باطن با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶) تیم خانه تنیس ملل با ترکیب صدف صادق وزیری – صبا نجفی را از پیش رو برداشت تا این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تبریز به پایان برسد. 

به این ترتیب پنجمین دوره این رقابت ها با قهرمانی پایا چوب تبریز به پایان رسید. خانه تنیس ملل نائب قهرمان شد و تیم های طلایه داران سبز کرج الف به همراه معاونت ورزش کیش جایگاه سوم مشترک را از ان خود کردند.

مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس ، آزیتا ملک احمدی سرداور بازیها و تیمهای برتر برگزار و در نهایت با اهداء جام از آنها تقدیر شد.

یاد آور می شود: سرداوری بازیها بر عهده آزیتا ملک احمدی بود و زهرا لرستانی ، اکرم کامیاب ، پری رخ احمدی ، ریحانه ریحانی ، فرناز فرخ پور نیر به عنوان داور حضور داشتند.

 

 

 

 

بازرگانی پایاچوب تبریز جایگزین دبیری تبریز در لیگ برتر تنیس بانوان قهرمانی باشگاههای کشور شد 

 

 

 

بازرگانی پایا چوب تبریز جایگزین دبیری تبریز در لیگ برتر تنیس بانوان قهرمانی باشگاههای کشور شد.

 

بر اساس تفاهم نامه همکاری مابین باشگاه فرهنگی ورزشی دبیری تبریز و بازرگانی پایاچوب تبریز،تیم بازرگانی پایا چوب تبریز نماینده استان در دور برگشت لیگ برتر تنیس بانوان کشور خواهد بود.

تیم بانوان پایا چوب تبریز که در دور رفت با کسب عنوان نائب قهرمانی به کار خود پایان داد برای حضور در دور برگشت راهی اصفهان خواهد شد.

در ترکیب تیم سحر نجعی ، غزاله ترکمن ، فائزه کجواری به عنوان ورزشکار و حوریه کهلانی و رقیه مقدم پور مربی و سرپرست تیم خواهند بود.

 

 

 

 

 

مسابقات لیگ دسته یک آقایان قرعه کشی شد

 

 

 

 

برتری نمایندگان تهران و کرمانشاه در روز نخست مسابقات لیگ دسته یک آقایان

 

 

پیروزی هیئت تنیس کرمانشاه و پایا چوب تبریز در روز چهارم مسابقات لیگ دسته یک آقایان

 

 

 

 

 

 

 

 

جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد بانوان کشور

 

نایب قهرمانی تیم تنیس بانوان پایا چوب تبریز

 

 

 

آغاز رقابت های جام حذفی بانوان ( جام پاوراید) در کیش

 

برگزاری ۸ دیدار در دومین روز رقابت های جام حذفی بانوان ( جام پاوراید)

 

راهیابی ۸ تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها

 

نمایندگان ارومیه ، تبریز و کیش به نیمه نهایی رسیدند

 

البرز گاز کیش و پایا چوب تبریز فینالیست بانوان شدند

 

جام چهارم در دستان تنیسورهای البرز گاز کیش / کیمیا دانشفر پدیده شد

 

 

‪Google+‬‏