پایا چوب | Payachoob - اخبار ورزشی
شما اینجا هستید: صفحه اصلیاخبار ورزشی


پایا چوب تبریز نائب قهرمان شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: آخرین  روز از دور برگشت رقابت های تنیس لیگ برتر بانوان به میزبانی هیات تنیس البرز برگزار شد و با انجام 3 دیدار نتایج زیر بدست آمد:

پایا چوب تبریز - درنا کرج

3 بر صفر درنا کرج

انفرادی اول: غزاله ترکمن - مهتا خانلو ( 0-6 و 2-6 از تیم درنا کرج)

انفرادی دوم: سارا آزاد دوست - کیمیا اسبقی پور ( 5-7 ، 2-6 و 6-3 کیمیا اسبقی پور از تیم درنا کرج)

دو نفره: غزاله ترکمن - سارا آزاددوست و ندا صدوقی - کیمیا اسبقی (0-6 و 0-6 ندا صدوقی - کیمیا اسبقی از تیم درنا کرج)

ایلیا گستر سیرجان - هیات تنیس کرمان

3 بر صفر ایلیا گستر سیرجان

انفرادی اول: میترا ابراهیمی- کیمیا عامری ( 4-5 ret میترا ابراهیمی از تیم ایلیا گستر سیرجان )

انفرادی دوم: شهرزاد بانی سعید - نیایش میرزایی ( 0-1 ret  شهرزاد بانی سعید از تیم ایلیا گستر سیرجان )

دو نفره: میترا ابراهیمی - کیمیا رحمانی و نیایش میرزایی - کیمیا عامری ( 0-6 و 0-6 میترا ابراهیمی - کیمیا رحمانی از تیم ایلیا گستر سیرجان )

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - هیات تنیس سیرجان

3 بر صفر هیات تنیس سیرجان

انفرادی اول: نگار حبیبی- کیانا صولتی ( 2-6 و 4-6 کیانا صولتی از تیم هیات تنیس سیرجان)

انفرادی دوم: مینه ماردوسیانس- پرنیان رکن آبادی ( 3-6 و 1-6 پرنیان رکن آبادی از تیم هیات تنیس سیرجان)

دو نفره: مینه ماردوسیانس - نگار حبیبی و کیانا صولتی - پرنیان رکن آبادی ( 0-6 و 0-6 کیانا صولتی - پرنیان رکن آبادی )

به این تریب این مسابقات با قهرمانی درنا کرج به پایان رسید  ، پایا چوب تبریز نائب قهرمان شد ، ایلیا گستر در جایگاه سوم ایستاد و تیم های هیات سیرجان ، هیات تنیس کرمان و دانشگاه شهید بهشتی نیز عناوین چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

به این ترتیب این مسابقات با معرفی نفرات برتر و برگزاری مراسم اختتامیه در حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ کشور به پایان رسید.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده آیلا خوئی است.

 شنبه , 5 آبان 1397

 

 

دور برگشت رقابت های لیگ برتر بانوان آغاز شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: نخستین روز از دور برگشت رقابت های تنیس لیگ برتر بانوان به میزبانی هیات تنیس البرز برگزار شد و یم های حاضر با انجام 3 مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند.

نتایج کامل بازیها در روز نخست:

هیئت تنیس کرمان - درنا کرج

3 بر صفر درنا کرج

انفرادی اول: نیایش میرزایی - کیمیا اسبقی پور ( 3-6 و 3-6 کیمیا اسبقی پور از تیم درنا کرج)

انفرادی دوم : کیمیا عامری - مهتا خانلو ( 2-6 و 2-6 مهتا خانلو از تیم درنا کرج)

دو نفره: کیمیا عامری - نیایش میرزایی و کیمیا اسبقی - مهتا خانلو ( 2-6 و 1-6 کیمیا اسبقی - مهتا خانلو از تیم درنا کرج)

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران - ایلیا گستر سیرجان

2 بر یک ایلیا گستر سیرجان

انفرادی اول: نگار حبیبی - کیمیا رحمانی ( 1-6 و 1-6 کیمیا رحمانی از تیم ایلیا گستر سیرجان)

انفرادی دوم : مینه ماردوسیانس - میترا ابراهیمی ( 3-6 ، 6-3 و 2-6 مینه ماردوسیانس از تیم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران )

دو نفره: مینه ماردوسیانس - نگار حبیبی و کیمیا رحمانی - شهرزاد بانی سعید ( 3-6 و 1-6 مینه ماردوسیانس - نگار حبیبی)

هیات تنیس سیرجان - پایا چوب تبریز

3 بر صفر پایا چوب تبریز

انفرادی اول: کیانا صولتی - غزاله ترکمن ( 0-6 و 1-6 غزاله ترکمن از تیم پایا چوب تبریز)

انفرادی دوم: پرنیان رکن آبادی - سارا آزاد دوست ( 2-6 ، 3-6 ، 6-1 سارا آزاد دوست از تیم پایا چوب تبریز)

دو نفره: کیانا صولتی - پرنیان رکن آبادی و غزاله ترکمن - فائزه کوجواری ( 5-7 و 2-6 غزاله ترکمن - فائزه کوجواری از تیم پایا چوب تبریز)

در این دوره از رقابت ها 6 تیم حضور دارند و به مدت یک هفته و برای کسب عنوان قهرمانی در البرز به مصاف یکدیگر می روند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده آیلا خوئی است.

 سه شنبه , 1 آبان 1397

پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر بانوان با صدرنشینی پایا چوب تبریز

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: دور رفت مسابقات تنیس لیگ برتر بانوان کشور به میزبانی سیرجان پایان یافت و تیم پایا چوب تبریز صدر نشین دور رفت این مسابقات شد.

در اخرین روز این رقابت ها  تیم درنا کرج با نتیجه 2 بر یک از سد ایلیا گستر سیرجان عبور کرد ، هیات تنیس کرمان با نتیجه 3 بر صفر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران را برد و پایا چوب تبریز با نتیجه 3 بر صفر هیات تنیس سیرجان را مغلوب کرد.

به این ترتیب دور رفت این دوره از رقابت ها با صدرنشینی تیم پایا چوب تبریز به پایان رسید و تیم های درنا کرج، ایلیا گستر سیرجان، هیات تنیس کرمان و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران نیز در جایگاه دوم تا ششم ایستادند.

در این دوره از رقابت ها تیم های درنا کرج ، پایا چوب تبریز، هیات تنیس کرمان، ایلیا گستر سیرجان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، هیات تنیس سیرجان حضور داشتند.

این رقابت ها به مدت یک هفته به میزبانی هیات تنیس شهرستان سیرجان برگزار شد و دور برگشت مسابقات نیز مهر ماه به میزبانی هیات تنیس البرز برگزار می شود.  

 سه شنبه , 27 شهریور 1397

 

 دور رفت رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان از امروز آغاز شد ‌

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس : در حالی دور رفت رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان از امروز به میزبانی هیات تنیس شهرستان سیرجان آغاز می شود که با انجام مراسم قرعه کشی ، تیم های حاضر حریفان خود را شناختند.

در نخستین دیدار این رقابت ها تیم هیات تنیس کرمان با درنا کرج دیدار می کند ، ایلیا گستر سیرجان به مصاف هیات تنیس سیرجان می رود و پایا چوب تبریز و انشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود.

در این دوره از رقابت ها تیم های درنا کرج ، پایا چوب تبریز، هیات تنیس کرمان، ایلیا گستر سیرجان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، هیات تنیس سیرجان در این رویدادها حضور دارند .

این رقابت ها به مدت یک هفته به میزبانی هیات تنیس شهرستان سیرجان برگزار می شود.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سحر حاج میرزایی است.

 دوشنبه , 19 شهریور 1397

جام قهرمانی در دستان تنیسورهای پایا چوب تبریز

 

 

تیم پایا چوب تبریز عنوان قهرمانی ششمین دوره رقابت های جام حذفی را بدست آورد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: ششمین دوره رقابت های تنیس جام حذفی بانوان که با حضور ۲۴ تیم و به مدت یک هفته به میزبانی جزیره کیش برگزار شد و در نهایت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. 

در دیدار فینال این مرحله تنیسورهای دو تیم ام تی ای الف تهران و پایا چوب تبریز برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت نماینده آذربایجان شرقی موفق شد با پیروزی مقابل حریف خود صاحب عنوان قهرمانی شود. 

با برگزاری این دیدار و در نخستین دیدار بخش انفرادی صدف صادق وزیری با نتیجه ( ۲-۶ و ۱-۶) مقابل جاسمین خوشابه به برتری رسید و در دومین بازی فینال غزل پاک باطن با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶ ) غزاله ترکمن را مغلوب کرد تا این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود پایا چوب تبریز به پایان برسد.

به این ترتیب تیم های پایا چوب تبریز و ام تی ای الف تهران عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی را کسب کردند و ام تی ای ( الف) تهران و ام تی ای (ب) تهران مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مهر افزا منهوچهری نائب رئیس بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور ، محسن خداپرست دبیر سازمان لیگ و فرناز فصیحی سرمربی تیم ملی برگزار و با اهداء جام از تیم های برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها تیم های بیمه آسیای کرمان، پرسیاتور شیراز، کافه تنیس امیر کلا، کارمانیای کرمان ، سلیم شاهرود، فجر کیش، آرام الماس بهفر ب تهران، برزین یزد، ام تی ای الف تهران، هیئت تنیس ایلام ، سناتور اصفهان، آسمان تهران، کلار پویای کرج، سیلیس کیش، بانیان نمای مبنای تهران، میس کیک اصفهان، آرام الماس بهفر الف تهران، پارتاک اصفهان، ناتوریای تهران، سیمرغ گیلان، پایا چوب تبریز ، پالایش نفت آبادان ، شهید عابدینی قزوین و ام تی ای تهران حضور داشتند .

این مسابقات از ۲ لغایت ۸ بهمن ماه سال جاری به میزبانی جزیره کیش برگزار شد .

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سحر حاج میرزایی بود و آیلا خوئی، پارمیس نوایی، الهام احمدی ، زینب سادات حسینی و زرین میر حسینی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

 سه شنبه , 15 فروردین 1396

 

قول قهرمانی را از پیش داده بودیم

 

سرپرست تیم تنیس پایا چوب تبریز با ابراز رضایت از عملکرد تنیسورهای تیم گفت: تیم ما با نمایش بازیهای قابل قبول عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کرد.

رقیه مقدم پور سرپرست تیم تنیس پایا چوب تبریز پس از کسب عنوان قهرمانی در ششمین دوره مسابقات جام حذفی بانوان گفت: رقابت های تنیس جام حذفی تنیس بانوان در حالی به مدت یک هفته و به میزبانی جزیره کیش برگزار شد که پس از رسیدن به فینال و با برتری مقابل ام تی ای (الف) تهران جام قهرمانی را از آن خود کردیم . 

در این دوره از رقابت ها ۲۴ تیم حضور داشتند و در نهایت تیم ما به همراه ام تی ای (الف) تهران جواز حضور در فینال بازیها را بدست آورد. در نخستین دیدار این مرحله صدف صادق وزیری با نتیجه ( ۲-۶ و ۱-۶) مقابل جاسمین خوشابه به برتری رسید و در دومین بازی فینال غزل پاک باطن با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶ ) غزاله ترکمن را مغلوب کرد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم ما به پایان برسد. 

وی افزود: خوشبختانه تیم ما پس از قهرمانی در رقابت های لیگ برتر عنوان قهرمانی جام حذفی را نیز از آن خود کرد و به هدفی که از ابتدا به دنبال آن بودیم دست یافتیم . این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و حضور جوانان با انگیزه برای کسب بهترین عنوان جای خوشحالی داشت .

مقدم پور ادامه داد: بانوان تنیسور برای رسیدن به جایگاههای بالاتر نیاز به جذب حامیان مالی دارند و امیدوارم این مشکل با حمایت هر چه بیشتر از سوی مسئولان برطرف شود و آنها به راحتی در مسابقات حضور پیدا کنند. 

مقدم پور در پایان خاطر نشان کرد: ما در نظر داریم سال آینده برای تقویت هر چه بیشتر تیم چند بازیکن خارجی را برای حضور در رقابت های لیگ برتر در اختیار بگیریم. 

 

 

پایا چوب تبریز قهرمان شد

 

 

رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان با قهرمانی تیم پایا چوب تبریز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس : آخرین روز رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش بانوان با برگزاری دو دیدار پیگیری شد تا تکلیف تیمهای برتر مشخص شود.

در نخستین دیدار این رقابت ها ، پایا چوب تبریز با نتیجه ۳ بر صفر آلو سار ساری را شکست داد و در دومین بازی تیم آرمان الماس تهران با نتیجه ۲ بر یک هیئت تنیس بابل را برد تا پرونده لیگ برتر بانوان بسته شود .

به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها در نهایت پایا چوب تبریز در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد ، هیئت تنیس بابل عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کرد و آلمان الماس تهران نیز سم شد. تیم های سیمرغ گیلان و آلو سار ساری نیز عناوین چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مهر افزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان و فریبا سفید باف سرداور بازیها برگزا شد و در پایان با اهداء جام به تیمهای برتر پرونده این دوره از رقابت ها بسته شد.

در این دوره از مسابقات تیم های هیئت تنیس بابل ، پایا چوب تبریز ، شرکت ساختمانی آلوسار ، آرمان الماس آریا و سیمرغ گیلان حضور دارشتند و به مدت یک هفته در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

یاد آور می شود: سرداوری رقابت های لیگ برتر بر عهده فریبا سفید باف بود و شبنم کمالی، اکرم کامیاب، زرین میر حسینی و یکتا صبایی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

 

 

 

 

پرونده رقابت های لیگ برتر بسته می شود / آخرین تلاش برای کسب جام

 

 

مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان امروز با معرفی تیمهای برتر به پایان می رسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های لیگ برتر تنیس بانوان در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد و تنیسورها با برگزاری دو دیدار به مصاف یکدیگر رفتند.

در نخستین دیدار روز سوم بازیها ، هیئت تنیس بابل از سد سیمرغ گیلان عبور کرد و در دومین مسابقه آرمان الماس آریا مقابل آلو سار ساری به برتری رسید که نتایج زیر بدست آمد:

سیمرغ گیلان – هیئت تنیس بابل

۳ بر صفر هیئت تنیس بابل 

انفرادی اول : جاسمین خوشابه – سارا آزاد دوست ( ۳-۶ و ۲-۶ سارا آزاد دوست از تیم هیئت تنیس بابل )

انفرادی دوم : آسیه نوید طالمی – ثمن قیومی ( ۱-۶ و ۰-۶ ثمن قیومی از تیم هیئت تنیس بابل )

دو نفره: جاسمین خوشابه – آسیه نوید طالمی و سارا آزاد دوست – ثمن قیومی ( ۰-۱ استراحت سارا آزاد دوست – ثمن قیومی از تیم هیئت تنیس بابل )

آرمان الماس آریا – آلو سار ساری

۳ بر صفر آرمان الماس آریا 

انفرادی اول : کیمیا اسبقی پور – الهه قوپرانلو  ( ۰-۶ و ۱-۶ کیمیا اسبقی پور از تیم آرمان الماس آریا )

انفرادی دوم :نیلوفر قاسمعلی پور – ترمه درویش ( ۱-۶ و ۱-۶ ترمه درویش از تیم آرمان الماس آریا )

دو نفره:نیلوفر قاسمعلی پور – کیمیا اسبقی پور و الهه قوپرانلو – ترمه درویش ( ۱-۱ استراحت نیلوفر قاسمعلی پور – کیمیا اسبقی پور از تیم آرمان الماس آریا )

در آخرین روز بازیها آلو سار ساری به مصاف پایا چوب تبریز می رود و هیئت تنیس بابل با  آرمان الماس آریا مسابقه می دهد.

در این دوره از رقابت ها تیم های هیئت تنیس بابل ، پایا چوب تبریز ، شرکت ساختمانی آلوسار ، آرمان الماس آریا و سیمرغ گیلان حضور دارند و به مدت یک هفته در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

این مسابقات از ۲۶ لغایت ۲۹ شهریور ماه در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده فریبا سفید باف است و شبنم کمالی، اکرم کامیاب، زرین میر حسینی، یکتا صبایی و آزیتا محبوبیان امر قضاوت را بر عهده دارند.

یاد آور می شود : دور رفت رقابت های لیگ برتر بانوان که به میزبانی هیئت تنیس بابل برگزار شده بود با قهرمانی تیم پایا چوب تبریز به پایان رسید.

 

 

 

 

پایا چوب تبریز قهرمان مسابقات تنیس بانوان کشورشد

 

 

 

تیم پایا چوب تبریز عنوان قهرمانی رقابت های جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های تنیس جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی المپیک کیش و

با حضور ۳۲ تیم برگزار شد و در نهایت پایا چوب تبریز موفق شد با پیروزی مقابل حریف خود از اصفهان جام قهرمانی را از آن خود کند.

این دیدار مابین خانه تنیس ملل و پایا چوب تبریز برگزار شد که در نخستین دیدار بخش انفرادی غزل پاک باطن از پایا چوب تبریز با نتیجه (۰-۶ و ۳-۶ ) صبا نجفی از خانه تنیس ملل را برد و در دومین بازی بخش انفرادی غزاله ترکمن با نتیجه ( ۰-۶ و ۳-۶ ) از صدف صادق وزیری شکست خورد و در بازی دو نفره نیز تیم پایا چوب تبریز با ترکیب غزاله ترکمن – غزل پاک باطن با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶) تیم خانه تنیس ملل با ترکیب صدف صادق وزیری – صبا نجفی را از پیش رو برداشت تا این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تبریز به پایان برسد. 

به این ترتیب پنجمین دوره این رقابت ها با قهرمانی پایا چوب تبریز به پایان رسید. خانه تنیس ملل نائب قهرمان شد و تیم های طلایه داران سبز کرج الف به همراه معاونت ورزش کیش جایگاه سوم مشترک را از ان خود کردند.

مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس ، آزیتا ملک احمدی سرداور بازیها و تیمهای برتر برگزار و در نهایت با اهداء جام از آنها تقدیر شد.

یاد آور می شود: سرداوری بازیها بر عهده آزیتا ملک احمدی بود و زهرا لرستانی ، اکرم کامیاب ، پری رخ احمدی ، ریحانه ریحانی ، فرناز فرخ پور نیر به عنوان داور حضور داشتند.

 

 

 

 

بازرگانی پایاچوب تبریز جایگزین دبیری تبریز در لیگ برتر تنیس بانوان قهرمانی باشگاههای کشور شد 

 

 

 

بازرگانی پایا چوب تبریز جایگزین دبیری تبریز در لیگ برتر تنیس بانوان قهرمانی باشگاههای کشور شد.

 

بر اساس تفاهم نامه همکاری مابین باشگاه فرهنگی ورزشی دبیری تبریز و بازرگانی پایاچوب تبریز،تیم بازرگانی پایا چوب تبریز نماینده استان در دور برگشت لیگ برتر تنیس بانوان کشور خواهد بود.

تیم بانوان پایا چوب تبریز که در دور رفت با کسب عنوان نائب قهرمانی به کار خود پایان داد برای حضور در دور برگشت راهی اصفهان خواهد شد.

در ترکیب تیم سحر نجعی ، غزاله ترکمن ، فائزه کجواری به عنوان ورزشکار و حوریه کهلانی و رقیه مقدم پور مربی و سرپرست تیم خواهند بود.

 

 

 

 

 

مسابقات لیگ دسته یک آقایان قرعه کشی شد

 

 

 

 

برتری نمایندگان تهران و کرمانشاه در روز نخست مسابقات لیگ دسته یک آقایان

 

 

پیروزی هیئت تنیس کرمانشاه و پایا چوب تبریز در روز چهارم مسابقات لیگ دسته یک آقایان

 

 

 

 

 

 

 

 

جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد بانوان کشور

 

نایب قهرمانی تیم تنیس بانوان پایا چوب تبریز

 

 

 

آغاز رقابت های جام حذفی بانوان ( جام پاوراید) در کیش

 

برگزاری ۸ دیدار در دومین روز رقابت های جام حذفی بانوان ( جام پاوراید)

 

راهیابی ۸ تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها

 

نمایندگان ارومیه ، تبریز و کیش به نیمه نهایی رسیدند

 

البرز گاز کیش و پایا چوب تبریز فینالیست بانوان شدند

 

جام چهارم در دستان تنیسورهای البرز گاز کیش / کیمیا دانشفر پدیده شد

 

 

‪Google+‬‏